Nabízíme

KROUŽKY

KROUŽKY

Rádi vás přivítáme na našich tříměsíčních kurzech jumpingu určených pro všechny věkové kategorie. Budeme rádi, pokud s námi budete objevovat radost z pohybu na trampolínách a rozhodnete se v tomto sportu zdokonalovat vy sami, nebo vaše děti.

Na kroužky se můžete přihlašovat již nyní. Stáhněte si přihlášovací formulář a vyplněný a nascanovaný jej zašlete na adresu: seftrener@jumpusti.cz, nebo osobně přineste k nám na recepci na adrese: Jateční 51, Ústí nad Labem.

Kapacita kroužku je 10 osob na konkrétní hodinu. Kroužky naplno odstartujeme od 7.1.2019 a budou probíhat jednou týdně v daný den dle rozpisu, viz. odkaz níže.

Omluvu z  kroužku, prosím, na email seftrener@jumpusti.cz. 

 

Číst více

DÁRKOVÉ POUKAZY

DÁRKOVÉ POUKAZY

Chcete obdarovat své blízké něčím netradičním? Darujte jim vstup do JUMP ÚSTÍ! Dárkový poukaz je možné zakoupit u nás na recepci nebo zašleme poštou. 

MÁM ZÁJEM

TEAMBUILDING

TEAMBUILDING

Chcete zažít neobyčejný teambuilding, navštivte JUMP ÚSTÍ! Můžete si jen tak zaskákat či využít našich trenérů a naučit se zase něco nového. Pro více informací napište na manager@jumpusti.cz.

MÁM ZÁJEM

NAROZENINOVÉ OSLAVY

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Udělejte dětem radost netradiční narozeninovou oslavou a přijďte slavit k nám (minimální počet 5 skokanů). Nabízíme nazdobený narozeninový stůl, pitný režim a nějaké mlsání a trampolínový program na 1,5 hod. pod dohledem trenéra. 

Je možné si přinést vlastní dort a v případě potřeby Vám nabídneme  občerstvení dle domluvy. Pro bližsí informace a rezervaci termínu napište na email manager@jumpusti.cz. Těšíme se na návštěvu u nás.

 

 

Číst více

TRENÉŘI

TRENÉŘI

Chcete se zdokonalit ve skákání nebo se naučit nové prvky? Můžete využít služeb našich trenérů. Pro bližší informace či rezervaci, napište, prosím na seftrener@jumpusti.cz

 

Pokud si objednáváte trenéra, napište nám, prosím, pro jak zdatného jumpera to bude..např. pokud se jedná o začátečníka nebo máte zájem naučit se již těžší skoky, pak Vám můžeme vybrat trenéra přímo na míru! Žádost o individuální hodinu s trenérem dejte, prosím, minimálně 3 dny předem.

 

Trenéři JUMP ÚSTÍ jsou tu pro vás!

 

MÁM ZÁJEM

© 2019 - JUMP ÚSTÍ s.r.o.
Jateční 51, Ústí nad Labem
IČ: 01918532
Ochrana osobních údajů

Vytvořil Webdesign Karlovy Vary

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací