Před první návštěvou

1) Můžu přijít kdykoliv se mi bude chtít?

Vzhledem k naší maximální kapacitě doporučujeme provést rezervaci na počet skákajících předem na našich webových stránkách. Samozřejmě také prodáváme lístky JUMP na pokladně, ale mohou být dlouhé čekací doby, zejména o víkendech, svátcích a státních svátcích, kdy je vyprodán požadovaný časový interval.

Rezervaci (kromě skupinové) nelze provádět telefonicky, přes facebook, ani emailem, pouze přes rezervační systém našich webových stránek.

 

2) Co si vzít na sebe?

Vezměte si cokoliv, v čem vám bude pohodlně,  funkční oblečení je výhodou (v letních měsících určitě kraťasy a tričko, tílko) , neklouzavé pogumované ponožky jsou naopak podmínkou (lze zakoupit přímo u nás za 89,-Kč).

S sebou také doporučujeme pantofle, není vhodné se po areálu pohybovat pouze v ponožkách.

Skákání v džínách není povoleno.

 

3) Jak probíhá příchod do JUMP ÚSTÍ?

Hned po svém příchodu (doporučujeme min.15 minut předem) se nahlásíte na recepci, kde dostanete první důležité informace a personál vás nasměruje do šaten. Před vstupem na trampolíny dostanete od našich trenérů bezpečnostní instruktáž a budete vpuštěni na trampolíny. Skákat začínáme vždy v celou.

© 2020 - JUMP ÚSTÍ s.r.o.
Jateční 51, Ústí nad Labem
IČ: 01918532
Ochrana osobních údajů

Vytvořil Webdesign Karlovy Vary

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací